برنامه‌نویسی سرور – Backend
دوره برنامه نویسی سمت سرور، فقط برای بازی سازی ضروری نیست، بلکه برای تمام کسانی که علاقه مند به تولید نرم‌افزار، بازی یا استارتاپ هستند مورد نیاز است.

در این دوره با اصول برنامه نویسی سمت سرور آشنا می‌شوید و مفاهیم پایگاه داده و زبان‌های برنامه‌نویسی سمت سرور را فرا می‌گیرید. پایگاه داده MySQL و زبان PHP برای شروع و در فازهای بعدی Node.js و پایگاه داده‌های NoSQL را آموزش خواهید دید.
پیش‌نیاز این کلاس، تسلط به اصول و مبانی برنامه نویسی است. این کلاس دارای سطح پیشرفته است و اگر از برنامه‌نویسی چیزی نمی‌دانید، در این کلاس شرکت نکنید.

مشخصات دوره
خلاصه موضوع دوره: آموزش معماری و برنامه نویسی سمت سرور (بازی های آنلاین)
مدت دوره: ۳۰ساعت (پروژه محور)
استاد دوره: آقای مهندس احسان سیدی

خرید و دانلود فایل های جلسات آموزشی بلافاصله پس از پرداخت
(فایل ها به تدریج با برگزار دوره های آنلاین اضافه خواهند شد)
جلسه دوم اضافه شد

گیم دوجو
یک مدرسه خصوصی آموزش حرفه‌ای ساخت بازی‌های رایانه‌ای است.

ما جمعی از فعالان حوزه بازی‌ هستیم که تلاش می‌کنیم بازی‌ها به عنوان یک صنعت جایگاه خود را بهتر از قبل پیدا کنند.
هدف گیم دوجو، آموزش علاقه‌مندان و تسهیل ورود آنها به بازار حرفه‌ای بازی‌هاست. برای ما بسیار مهم است که دانشجویان، دانش فنی را در کنار اصول اخلاق حرفه‌ای فرابگیرند.

دوره‌های آموزش ساخت بازی‌های دیجیتال
در گیم دوجو مهم نیست تازه‌کار هستی یا اینکه قبلا بازی ساختی. دوره‌های مقدماتی و پیشرفته پاسخ‌گوی نیازهای همه هستند.

این کلاس‌ها می‌تواند شروع خوبی برای مسیر شغلی بازی‌سازی شما باشد. تمام آن چیزی که برای شروع ساخت یک بازی رایانه‌ای نیاز دارید، در این ترم به شما آموزش داده می‌شود.
پیشنهاد ما حضور در کل دوره‌های مقدماتی بازی سازی به صورت یکجا است تا در کلیه حوزه‌ها توانمندی حداقلی را داشته باشید.

 

 

کمی در مورد دوره های آموزش بازی سازی
به دنیای زیبای بازی‌‌سازی خوش آمدید!

طبق آمار های رسمی، به طور متوسط کاربران «روزانه سه ساعت» را با گوشی و تبلت می گذرانند که ۴۶% این زمان به «بازی کردن» اختصاص دارد. فقط کافیست گوشی‌ای که امروزه در دستان مردم است را با نمونه‌های اولیه آن مقایسه کنید! تغییرات عظیمی که طی این سال‌ها در تلفن‌های همراه به وجود آمده شگفت‌آور است. چنین ابزار قدرتمندی، به دنبال خود یک بازار گسترده نیز ایجاد کرده است: «بازار بازی‌های تلفن‌همراه»
بازی‌های رایانه‌ای سهمی بزرگی در بازار اپلیکیشن‌های تلفن همراه ایران دارند و این بازار هر‌ ساله به صورت تصاعدی درحال رشد و توسعه است.
ما در دوره های «آموزش ساخت بازی‌های رایانه‌ای» شما را با دنیای شیرین ساخت بازی آشنا می‌کنیم.
شما در این دوره یاد می‌گیرد بازی چیست و چطور می‌شود بازی ساخت!
در دوره های مقدماتی آموزش بازی سازی ضمن آموزش تئوری، در طی آموزش ها مراحل ساخت یک بازی ساده نیز طی شده و در نهایت دانشجو یک بازی کامل خواهد ساخت! ما در این کلاس ساعت‌ها بازی می‌کنیم و خلاقیت یکی از ابزار‌های مهم کار ماست!