بازی سازی حرفه‌ای رو همین حالا شروع کن!

آموزش و کسب مهارت، کار در پروژه‌های واقعی بازی‌سازی و حمایت از شما برای شروع کار، همه در بوت‌کمپ پاییز و زمستان ۱۴۰۰ گیم‌دوجو فراهم شده!

بوت‌کمپ بازی‌سازی گیم‌دوجو با هدف استعدادیابی و تربیت متخصص برای حوزه بازی‌سازی برگزار میشن

بوت‌کمپ بازی‌سازی گیم‌دوجو

پاییز و زمستان ۱۴۰۰ - آموزش بازی سازی، مخصوص کسانیکه که قصد ورود به این حوزه را دارند، از مبانی شروع می‌شود. پس نگران پیش‌نیازها نباشید. بوت‌کمپ به صورت کاملا آنلاین برگزار می شود

۱- محتوای آموزشی:

تخصص‌های اصلی بازی سازی که شامل طراحی بازی (Game Design)، هنر در بازی و توسعه بازی (برنامه‌نویسی بازی) هستند را آموزش می‌بینید. این دوره‌های آموزشی به صورت ویژه و مخصوص همین بوت‌کمپ تولید شدند، از صفر آموزش‌ داده می‌شود و کیفیت بالایی دارند.

۲- نحوه آموزش:

در مسیر آموزش، سرویس‌های حل تمرین به صورت منظم با متنورها می‌تواند به رفع اشکال و کسب مهارت کمک کنند. همچنین خلاصه مطالب برای هر جلسات آموزشی به صورت فلش کارت هم برای شما ارسال خواهد شد که می‌توانید برای یادآوری مطالب استفاده کنید. یک پنل دانشجویی هم برای شما ایجاد می‌شود که می‌توانید از طریق این پنل، به ویدیو‌های دوره‌، حل تمرین‌ها، مطالب تکمیلی و... دسترسی داشته باشید.

۳- مسابقات بازی‌سازی:

برای تکمیل مهارآموزی شما، یک دوره مسابقات بازی سازی گیم جم (۴۸ ساعته) هم در پایان این بوت‌کمپ برگزار می‌شود که می‌توانید تجربه ساخت بازی به صورت حرفه‌ای را بدست آورده، کار تیمی را تمرین کرده و حتی برنده جایزه‌های ویژه گیم‌جم هم شوید.

۴- بعد از آموزش:

با همکاری شتاب‌دهنده‌ها، سرمایه‌گذاران و جامعه بازی‌سازی ایران، امکان گرفتن دفتر کار و جذب سرمایه برای پروژه‌های شما هم پس از بوت‌کمپ فراهم شده است. همچنین ما به شما کمک می‌کنیم که بتوانید در شرکت‌های معتبر بازی‌سازی استخدام شوید و در صورت تمایل می‌توانیم شما را به سایر شرکت‌ها معرفی کنیم.

اگر علاقه دارید تیم داشته باشید یا استارتاپی کار کنید، امکاناتی مثل شتابدهی، سرمایه‌گذاری، مشاوره، تبلیغات و... را نیز برای شما تسهیل‌گری می‌کنیم. می‌توان گفت انتخاب‌های شما، محدود به تلاش و خواست خودتان است و ما نیز برای رسیدن به اهداف‌تان در کنارتان هستیم.

مهلت ثبت‌نام تمدید شد!

هزینه ثبت‌نام در بوت‌کمپ سه ماهه و جامع بازی‌سازی و دریافت آموزش‌های تخصصی طراحی بازی، هنری و توسعه‌بازی با حمایت بورسیه ویژه و تخفیف ۶۰ درصدی، به جای پنج میلیون تومان، مبلغ دو میلیون تومان است.

ثبت‌نام در لیست انتظار بورسیه

در بوت کمپ بازی سازی گیم دوجو هرآنچه که برای شروع و یادگیری مسیر بازی سازی نیاز دارید را برای شما فراهم کردیم. برگزاری به صورت آنلاین است و از تمام نقاط کشور می‌توانید شرکت کنید.

آموزش بازی سازی، مخصوص کسانیکه که قصد ورود به این حوزه را دارند، از مبانی شروع می‌شود. پس نگران پیش‌نیازها نباشید.

شروع دوره از ۱۵ آبان (۱۴۰۰/۸/۱۵)
شروع دوره از ۲۳ آبان (۱۴۰۰/۸/۲۳)

مهلت ثبت‌نام نهایتا تا ۶ آذر (حداکثر تا پایان هفته دوم آموزشی)

بوت‌کمپ به مدت ۱۲ هفته برگزار میشه و می‌تونین با توجه به زمان آزادی که در روز دارید، با درس‌ها پیش بیاین و تداخلی با مدرسه و دانشگاه و ساعت‌های کاری شما نداره.

بورسیه ویژه استودیو طراحان سفید و خانه خلاق نیتک

در طرح بورسیه، هنرجویان پس از اتمام دوره و اخذ مدرک گیم دوجو زیر نظر شرکت طراحان سفید و خانه خلاق نیتک، به صورت کارآموزی و پروژه محور و در قالب گروه های استارتاپی با درآمد تضمین شده به فعالیت خواهند پرداخت. همچنین امکان جذب هنرجویان ممتاز در استودیو بازی سازی طراحان سفید به صورت مستقل وجود خواهد داشت. امکان شرکت از تمامی نقاط ایران میسر است.

ثبت‌نام در بوت‌کمپ سه ماهه و جامع بازی‌سازی و دریافت آموزش‌های تخصصی طراحی بازی، هنری و توسعه‌بازی با حمایت بورسیه ویژه و تخفیف ۶۰ درصدی، به جای پنج میلیون تومان، مبلغ دو میلیون تومان است.

 

  ثبت‌نام در لیست انتظاربورسیه

چه چیزی آموزش داده می‌شود؟

تخصص‌های اصلی بازی سازی که شامل طراحی بازی (Game Design)، هنر در بازی و توسعه بازی (برنامه‌نویسی بازی) هستند را آموزش می‌بینید. این دوره‌های آموزشی به صورت ویژه و مخصوص همین بوت‌کمپ تولید شدند، از صفر آموزش‌ داده می‌شود و کیفیت بالایی دارند.

طراحی بازی

مهندس صادق جبلی

طراحی بازی یا Game Design آن چیزی است که پروژه شما را از یک نرم‌افزار یا فیلم به یک بازی تبدیل می‌کند. منظور از طراحی در اینجا هنری نیست. تمامی قوانین، مهره‌ها، شرایط و… بازی شما که کاربر می‌تواند از طریق آنها «بازی» کند دراین حوزه قرار می‌گیرند.

در این دوره سعی می‌کنیم در مورد طراحی بازی بیشتر بدانیم و با هم چند بازی طراحی کنیم.

سرفصل‌های این دوره

هنر در بازی

مهندس ملیحه موذنی

دوره هنر در بازی هدفش آشنایی شما با مبانی هنری بازی ها و مباحث فنی حوزه هنری مربوط به آن است.
بازی یک اثر چند بعدی است که یکی از ابعاد آن هنری ست. با شناخت کافی از سبک‌ها، تئوری‌ها، مباحث فنی و قدرت واقعی هنر در بازی‌ها، می‌توانید بازی‌هایی بهتر و زیباتر بسازید
.
همچنین در این دوره با مهارت‌های ساخت گرافیک بازی در موتورهای بازی‌سازی، مخصوصا موتور یونیتی آشنا خواهید شد.

سرفصل‌های این دوره

توسعه دهنده بازی

مهندس امیر صفارزاده

در این دوره مبانی برنامه‌نویسی بازی‌سازی را بررسی می‌کنیم و تلاش می‌کنیم با هم یک بازی را از صفر بسازیم. اگر می‌خواهید بازی‌ساز شوید، باید حداقل‌های برنامه‌نویسی و کار با موتورهای بازی‌سازی را بدانید.

در دوره توسعه دهنده بازی همزمان با ساخت چند پروژه بازی، به صورت عملی و تجربی با اصول برنامه نویسی و پیاده‌سازی بازی در موتور یونتی آشنا خواهید شد.

سرفصل‌های این دوره

مسیر بوت‌کمپ

مسیر آموزش و رشد شما در بوت‌کمپ بازی‌سازی از چه قدم‌هایی تشکیل شده؟

۱.

شروع بوت‌کمپ بازی‌سازی

بوت‌کمپ بازی‌سازی گیم‌دوجو با هدف استعدادیابی و تربیت متخصص برای حوزه بازی‌سازی برگزار میشن. یکی از نقاط قوت این طرح، محتوای غنی آموزشی – مهارتی آن است.

این بوت‌کمپ تاکنون طی سالهای ۹۸ به بعد برگزار گردیده است و خروجی آن آموزش بیش از ۳۰۰ نفر دانشجو، ایجاد چند تیم بازی‌سازی و همچنین تامین نیروی کار برای شرکت‌های بازی‌سازی بوده است.

 

۲.

دوره‌های آموزشی بازی‌سازی
برگزاری در مدت سه ماه

تخصص‌های اصلی بازی سازی که شامل طراحی بازی (Game Design)، هنر در بازی و توسعه بازی (برنامه‌نویسی بازی) هستند را آموزش می‌بینید. این دوره‌های آموزشی به صورت ویژه و مخصوص همین بوت‌کمپ تولید شدند، از صفر آموزش‌ داده می‌شود و کیفیت بالایی دارند.

هر هفته فیلم‌ها و منابع آموزشی در اختیار شما قرار می‌گیرد + حل‌تمرین برای پروژه‌های آموزشی + پنل آموزشی اختصاصی گیم‌دوجو + جلسات انتقال تجربه

۳.

مسابقات بازی‌سازی ۴۸ ساعته
در پایان دوره

برگزاری مسابقه بازی‌سازی با هدف شناخت توانایی‌ها فردی و امکان رشد و فعالیت حرفه‌ای در قالب مسابقه.

یک دوره مسابقات بازی سازی گیم جم (۴۸ ساعته) هم در این بوت‌کمپ برگزار میشه که می‌توانید تجربه ساخت بازی به صورت حرفه‌ای بدست بیارید، کار تیمی رو یاد بگیرید و حتی برنده جایزه‌های ویژه گیم‌جم باشید.

 

۴.

ارایه تهسیلات و فرصت‌های رشد
پس از پایان دوره

امکان گرفتن دفتر کار و حتی جذب سرمایه برای پروژه‌های شما هم پس از امکان کمپ فراهم شده.

ما به شما کمک می‌کنیم که بتونین در شرکت‌های معتبر بازی‌سازی کار پیدا کنین، یا اگر علاقه دارید تیم داشته باشید یا استارتاپی کار کنین، امکاناتی مثل شتابدهی، سرمایه‌گذاری، مشاوره، تبلیغات و... رو برای شما فراهم می‌کنیم.

 

شروع مسیر شما در بازی‌سازی حرفه‌ای

آموزش و کسب مهارت، کار در پروژه‌های واقعی بازی‌سازی و حمایت از شما برای شروع کار، همه در بوت‌کمپ بازی‌سازی گیم‌دوجو فراهم شده است.

هزینه ثبت‌نام در بوت‌کمپ سه ماهه و جامع بازی‌سازی و دریافت آموزش‌های تخصصی طراحی بازی، هنری و توسعه‌بازی با حمایت بورسیه ویژه و تخفیف ۶۰ درصدی، به جای پنج میلیون تومان، مبلغ دو میلیون تومان است.

 

ثبت‌نام در لیست انتظار
 • مخاطبین این بوت‌کمپ چه کسانی هستند؟

  در بوت کمپ بازی سازی گیم دوجو هرآنچه که برای شروع و یادگیری مسیر بازی سازی نیاز دارید را برای شما فراهم کردیم. آموزش بازی سازی، مخصوص کسانیکه که قصد ورود به این حوزه را دارند، از مبانی شروع می‌شود. پس نگران پیش‌نیازها نباشید. حداقل سن برای ثبت‌نام در دوره‌ها ۱۸ سال است.

 • پیش نیازهای بوت‌کمپ بازی‌سازی چیست؟

  اگر با مبانی برنامه‌نویسی و گرافیک رایانه‌ای آشنایی ندارید، پیشنهادی می‌کنیم قبل از شروع دوره‌ها، این موارد را تحقیق کرده و آشنایی حاصل کنید. در بوت‌کمپ، منابع آموزشی مورد نیاز برای مطالعات تکمیلی به شما تقدیم خواهد شد.

 • در این دوره چگونه رفع اشکال کنیم ؟

  در این دوره، در کنار اساتید اصلی، سه نفر استادیار همراه شما هستند. استادیارها در هر سه شاخه توسعه بازی، هنر در بازی و طراحی بازی آماده پاسخ گویی و رفع اشکال شما در پنل آموزشی گیم‌دوجو هستند و ارزیابی را انجام داده و بازخورد عملکرد شما را می‌سنجند.

 • راه های ارتباطی به چه صورت است؟

  در پنل آموزشی شما، فلش کارت هایی مبنی بر توضیحات هر آموزش در اختیار هنر جویان قرار می‌گیرد. همچنین ویدئو های آموزشی، چالش ها و تمرین ها و ارزیابی های هفتگی نیز در پنل گیم دوجو ویژه شرکت کنند در نظر گرفته شده است.

 • شرایط پرداخت اقساطی گیم دوجو چیست؟

  گیم دوجو در نظر دارد بهترین شرایط را برای شرکت کنندگان خود فراهم کند تا همه افراد بتوانند در این دوره شرکت کنند.
  برای همین موضوع بورسیه مشترک طراحان سفید و نیتک با پوشش ۶۰ درصد، هزینه‌‌های بوت‌کمپ هزینه‌های شما را به میزان قابل توجهی کاهش داده است.

 • مدرک پایان دوره تعلق می‌گیرد؟

  در طول دوره تمریناتی تحت عنوان چالش در اختیار هنرجویان قرار گرفته و در پایان دوره این تمرینات ارزیابی شده و با توجه به عملکرد هنرجویان به آنها صورت آنلاین مدرک دیجیتال داده خواهد شد. اتمام دوره آموزشی لزوما به معنای دریافت مدرک گیم دوجو نمی باشد.

   

ثبت نام در بوت‌کمپ بازی‌سازی گیم‌دوجو در  صفحه ثبت نام در لیست انتظار ↗
Category:
دوره طراحی بازی - Game Design (سرفصل‌ها) نمونه تدریس مقدماتی
دوره طراحی بازی - Game Design (سرفصل‌ها) نمونه تدریس پیشرفته
دوره توسعه بازی - Game Dev (سرفصل‌ها) نمونه تدریس مقدماتی
دوره توسعه بازی - Game Dev (سرفصل‌ها) نمونه تدریس پیشرفته
دوره هنر در بازی - Game Art (سرفصل‌ها) نمونه تدریس مقدماتی
دوره هنر در بازی - Game Art (سرفصل‌ها) نمونه تدریس پیشرفته