Image

بازی سازی حرفه‌ای رو همین حالا شروع کن!

آموزش و کسب مهارت، کار در پروژه‌های واقعی بازی‌سازی و حمایت از شما برای شروع کار، همه در بوت‌کمپ ۱۴۰۰ گیم‌دوجو فراهم شده!

بوت‌کمپ بازی‌سازی گیم‌دوجو با هدف استعدادیابی و تربیت متخصص برای حوزه بازی‌سازی برگزار میشن

معرفی بوت‌کمپ بازی‌سازی

محتوای آموزشی: در بوت کمپ ۱۴۰۰ گیم‌دوجو شما امکان استفاده از آموزش‌های تصویری دوره پیشرفته بازی سازی که شامل دوره گیم دیزاین، دوره هنر در بازی و دوره توسعه بازی پیشرفته هستند رو دارید. این دوره‌های آموزشی به صورت ویژه و مخصوص همین بوت‌کمپ تولید شدن.

نحوه آموزش: در مسیر آموزش، هر هفته جلسات آنلاین با اساتید مختلف بازی‌سازی برگزار میشه و در مدت سه ماه و به صورت عملی، بر روی پروژه های بازی سازی کار می‌کنین. همچنین جلسات منظم حل تمرین به صورت هفتگی با متنورها هم برگزار میشه که می‌تونه به رفع اشکال و کسب مهارت شما خیلی کمک کنه.

مسابقات بازی‌سازی: یک دوره مسابقات بازی سازی گیم جم (۴۸ ساعته) هم در این بوت‌کمپ برگزار میشه که می‌توانید تجربه ساخت بازی به صورت حرفه‌ای بدست بیارید، کار تیمی رو یاد بگیرید و حتی برنده جایزه‌های ویژه گیم‌جم باشید.

بعد از آموزش: خبر خوب دیگه اینکه، امکان گرفتن دفتر کار و حتی جذب سرمایه برای پروژه‌های شما هم پس از امکان کمپ فراهم شده. ما به شما کمک می‌کنیم که بتونین در شرکت‌های معتبر بازی‌سازی کار پیدا کنین، یا اگر علاقه دارید تیم داشته باشید یا استارتاپی کار کنین، امکاناتی مثل شتابدهی، سرمایه‌گذاری، مشاوره، تبلیغات و... رو برای شما فراهم می‌کنیم. البته اینکه چقدر بتونین از این فرصت‌ها استفاده کنین، بستگی داره که چقدر در بوت‌کمپ خوش بدرخشید :)

فرصت ویژه: بورسیه آموزشی گیم‌دوجو شوید!

در بورسیه، ۷۰٪ هزینه‌های دوره‌ی شما توسط همکاران گیم‌دوجو پرداخت می‌شود و پس از پایان دوره به صورت مستقیم وارد بازارکار بازی‌سازی خواهید شد.

با حمایت:

اطلاعات بیشتر در مورد بورسیه تعداد محدود

در بوت کمپ بازی سازی ۱۴۰۰ هرآنچه که برای شروع و یادگیری مسیر بازی سازی نیاز دارید رو برای شما فراهم کردیم.

با تلاش خودتون در کلاس‌ها، پروژه های عملی و مسابقات بازی‌سازی، می‌تونین به عنوان یک بازی ساز حرفه‌ای وارد بازار کار بشین یا حتی تیم خودتون رو راه‌اندازی کنین. ما بعد از پایان بوت‌کمپ هم در کنارتون هستیم!

شروع دوره از اول مرداد ۱۴۰۰

با امتحانات مدارس و دانشگاه تداخل نداره و طول دوره هم سه ماهه

کلاس‌ها و گروه‌های آنلاین

هر هفته کلاس‌های آنلاین داریم و گروه‌های حل‌تمرین برای پروژه‌های آموزشی!

ثبت‌نام در بوت‌کمپ بازی‌سازی گیم‌دوجو

آموزش و کسب مهارت، کار در پروژه‌های واقعی بازی‌سازی و حمایت از شما برای شروع کار، همه در بوت‌کمپ ۱۴۰۰ گیم‌دوجو فراهم شده است.

ثبت‌نام در بوت‌کمپ بازی‌سازی   استفاده از شرایط بورسیه ویژه۷۰٪ بورسیه

چه چیزی آموزش داده میشه؟

سه دوره آموزشی تخصصی به میزان ۲۰۰ ساعت برای تمامی دانشجویان برگزار میشه، شامل دوره‌های توسعه‌دهنده بازی (Game Development)، طراحی بازی (Game Design)، هنر در بازی (Game Art)

طراحی بازی

استاد دوره:
مهندس صادق جبلی

طراحی بازی یا Game Design آن چیزی است که پروژه شما را از یک نرم‌افزار یا فیلم به یک بازی تبدیل می‌کند. منظور از طراحی در اینجا هنری نیست.
تمامی قوانین، مهره‌ها، شرایط و… بازی شما که کاربر می‌تواند از طریق آنها «بازی» کند دراین حوزه قرار می‌گیرند. در این کلاس سعی می‌کنیم در مورد طراحی بازی بیشتر بدانیم و با هم چند بازی طراحی کنیم.

هنر در بازی

استاد دوره:
مهندس ملیحه موذنی

کلاس هنر در بازی هدفش آشنایی شما با مبانی هنری بازی ها و مباحث فنی حوزه هنری مربوط به آن است.
بازی یک اثر چند بعدی است که یکی از ابعاد آن هنری ست. با شناخت کافی از سبک‌ها، تئوری‌ها، مباحث فنی و قدرت واقعی هنر در بازی‌ها، می‌توانید بازی‌هایی بهتر و زیباتر بسازید
.

سرفصل‌های این دوره

توسعه دهنده بازی

استاد دوره:
مهندس امیر صفارزاده

کلاس برنامه‌نویسی از ترم مقدماتی آموزش بازی‌سازی.
در این کلاس مبانی برنامه‌نویسی در حوزه بازی‌سازی را بررسی می‌کنیم و تلاش می‌کنیم با هم یک بازی را از صفر بسازیم. اگر می‌خواهید بازی‌ساز شوید، باید حداقل‌های برنامه‌نویسی را بدانید.

سرفصل‌های این دوره

مسیر بوت‌کمپ

مسیر آموزش و رشد شما در بوت‌کمپ بازی‌سازی از چه قدم‌هایی تشکیل شده؟

۱.

شروع بوت‌کمپ بازی‌سازی
اول مرداد ۱۴۰۰

بوت‌کمپ بازی‌سازی گیم‌دوجو با هدف استعدادیابی و تربیت متخصص برای حوزه بازی‌سازی برگزار میشن. یکی از نقاط قوت این طرح، محتوای غنی آموزشی – مهارتی آن است.

این بوت‌کمپ تاکنون دو بار دیگر نیز طی سالهای ۹۸ و ۹۹ برگزار گردیده است و خروجی آن آموزش ۲۵۰ نفر دانشجو، ایجاد چند تیم بازی‌سازی و همچنین تامین نیروی کار برای شرکت‌های بازی‌سازی بوده است.

 

۲.

دوره‌های آموزشی بازی‌سازی
برگزاری در مرداد، شهریور و مهر ۱۴۰۰

سه دوره آموزشی تخصصی به میزان ۲۰۰ ساعت برای تمامی دانشجویان برگزار می‌شود، شامل دوره‌های توسعه‌دهنده بازی (Game Development)، طراحی بازی (Game Design)، هنر در بازی (Game Art).

کارگاه‌های آنلاین بازی‌سازی تیمی با هدف ایجاد هسته‌های بازی‌سازی و ساخت پروژه‌های آزمایشی در کنار منتورینگ و استفاده از مشاوره بازی‌سازان با تجربه + کلاس‌های آنلاین رفع اشکال و حل تمرین به صورت منظم و هفتگی

 

۳.

مسابقات بازی‌سازی ۴۸ ساعته
آبان ۱۴۰۰

برگزاری مسابقه بازی‌سازی با هدف شناخت توانایی‌ها فردی و امکان رشد و فعالیت حرفه‌ای در قالب مسابقه.

یک دوره مسابقات بازی سازی گیم جم (۴۸ ساعته) هم در این بوت‌کمپ برگزار میشه که می‌توانید تجربه ساخت بازی به صورت حرفه‌ای بدست بیارید، کار تیمی رو یاد بگیرید و حتی برنده جایزه‌های ویژه گیم‌جم باشید.

 

۴.

ارایه تهسیلات و فرصت‌های رشد
آبان ۱۴۰۰ به همراه اختتامیه

امکان گرفتن دفتر کار و حتی جذب سرمایه برای پروژه‌های شما هم پس از امکان کمپ فراهم شده.

ما به شما کمک می‌کنیم که بتونین در شرکت‌های معتبر بازی‌سازی کار پیدا کنین، یا اگر علاقه دارید تیم داشته باشید یا استارتاپی کار کنین، امکاناتی مثل شتابدهی، سرمایه‌گذاری، مشاوره، تبلیغات و... رو برای شما فراهم می‌کنیم.

 

شروع مسیر شما در بازی‌سازی حرفه‌ای

آموزش و کسب مهارت، کار در پروژه‌های واقعی بازی‌سازی و حمایت از شما برای شروع کار، همه در بوت‌کمپ ۱۴۰۰ گیم‌دوجو فراهم شده است.

استفاده از شرایط بورسیه ویژه  ثبت‌نام در بوت‌کمپ بازی‌سازی