همراهی با بهترین‌ها، در مسیر پیشرفت

دانشجویان برتر دوره‌های گیم دوجو می‌توانند پاسخگوی نیازهای فنی و هنری تیم شما باشند
ما آماده همکاری با استودیو‌های بازی‌سازی، شرکت‌های شغل‌یابی و سازمان‌های مرتبط هستیم

 

همکاری با گیم دوجو

همکاران و شرکای تجاری

ما در گیم دوجو بر روی آموزش متخصصین ساخت بازی‌های رایانه‌ای و محصولات دیجیتال خلاق تمرکز کرده‌ایم و تلاش می‌کنیم تا افراد فارغ‌اتحصیل، متخصص و متعهد باشند.

تا اینجای کار با ماست، از این به بعد را به شما همکاران و شرکای تجاری واگذار می‌کنیم...
بیایید با هم اکوسیستم قوی‌تری بسازیم!

استودیو طراحان سفید

استودیوی بازی‌سازی ایرانی

ما در استودیو «طراحان سفید» در یک جمع متخصص و دوستانه، بازی های رایانه ای، محصولات خلاق و سامانه‌های فناوری اطلاعات می سازیم

تماس
وب سایت

استانداری خراسان رضوی

مثلث توسعه اقتصادی – فرهنگی

استانداری خراسان رضوی در قالب الگوی مثلث توسعه اقتصادی – فرهنگی و از طریق معین اقتصادی حوزه بازی‌های رایانه‌ای از طرح گیم دوجو حمایت می‌کند. شرکت طراحان سفید، معین اقتصادی استانداری خراسان رضوی در حوزه بازی‌های رایانه‌ای است.

سازمان آموزش فنی و حرفه

مرکز آموزشی شماره ۶ مشهد

مرکز آموزش مهارتهای پیشرفته ارم مشهد با هدف تربیت نیروی انسانی ماهر در حوزه فناوری های راهبردی و نوین و ارائه مهارت های مورد نیاز بازارکار به دانشجویان و دانش آموختگان در سال 1388 تاسیس گردیده است.

شتابدهنده کسب و کار فردوسی

شتابدهنده

شتاب‌دهنده کسب‌وکار فردوسی اولین شتاب‌دهنده دانش‌بنیان شرق کشور است که ماموریت دارد تا استارتاپ‌های فعال در حوزه فناوری‌های نرم را شتابدهی نماید. علاوه بر شتابدهی، کمک به جذب سرمایه‌گذار و توانمندسازی شرکت‌های استان خراسان رضوی، از دیگر خدمات این مجموعه است.
وب‌سایت

پیام رسان گپ

پلتفرم بازی در پیام‌رسان

پیام رسان گپ به عنوان یکی از پیام‌رسان‌‌های پیشگام در حوزه بازی، از گیم دوجو و مسیرش حمایت می‌کند. علاقه ویژه گپ، بازی‌هایی بر بستر html5 است

ادپی

استودیو تبلیغات دیجیتال

ادپی شرکت مشاوره و تولید محصولات تبلیغات دیجیتالی است. تولید محصولات گرافیک، بازی‌های رایانه‌ای و خدمات دیجیتال مارکتینگ تخصص ماست

تماس
وب سایت

پردیس گیم

رسانه تخصصی بازی ها

پردیس گیم به عنوان یک رسانه خبری تحلیلی دنیای بازی اطلاع رسانی های خبری گیم دوجو را در سایت و شبکه های اجتماعیش منتشر میکند.

تماس
وب سایت

گیم‌جابز

مرجع شغل‌یابی در بازی‌های رایانه‌ای ایران

هدف ما کاریابی و کمک به توسعه صنعت بازی های رایانه ای ایران است و تاکنون چند هزار نفر از فعالین بازی‌سازی از خدمات گیم‌جابز استفاده کرده‌اند.

تماس
وب سایت

دانشگاه صنعتی سجاد

همکار استراتژیک علمی

مرکز آموزش‌های آزاد دانشگاه صنعتی سجاد مشهد در حوزه تامین زیرساخت آموزشی، همکاری علمی  و اعطای مدارک معتبر به دانش‌آموختگان با ما همکاری می‌کنند

تماس
وب سایت