استاد سلام!

A few moments to learn, a lifetime to master
برای استاد شدن، چند لحظه آموزش و یک عمر تلاش لازم است

تدریس در گیم دوجو

در حال تکمیل این صفحه هستیم

رزومه و اطلاعات اساتید در حال تکمیل است و اینجا قرار می‌گیرد.
همچنین برای تدریس در گیم دوجو، برای ما پیام ارسال کنید

صادق جبلی

بازی ساز و مدیرعامل طراحان سفید
موسس گیم جابز و گیم دوجو و...

  • صادق از دوران نوجوانی کار رو شروع کرده و تجربه خوبی در تولید، ایده‌پردازی، مدیریت و تیم‌سازی داره. معمولا وقتی توی کارمون نیاز به ایده‌پردازی داریم، صادق با چندتا ایده دست اول ظاهر میشه! وقتی هم که بچه‌های شرکت مشغول بازیگوشی هستند، معمولا صادق میاد و اعمال قانون می‌کنه :)) اگر می‌خواین در حوزه بازی و سرگرمی فعالیت کنین، یا قصد دارین کسب و کارتون رو رشد بدین، به صادق پیام بدین!

ملیحه موذنی

مدیر هنری در طراحان سفید

اگه ملیحه چند روز نباشه، کارهای استودیوها بهم می‌ریزه! نگاه ریزبین، سلیقه خوب، دانش فنی بالا و روحیه‌ای که ملیحه داره رو کمتر جایی میشه دید. ملیحه دستی هم در هنر داره و ایده پردازی‌ها و درکش از زیبایی شناسی، تا حالا در خیلی از پروژه ها تاثیرش رو نشون داده!

امیر صفارزاده

توسعه دهنده و مدلساز

امیر به معنای واقعی کلمه، نخبه‌ست! فقط کافیه به اندازه کافی، چای، قهوه و خوراکی براش تامین کنی تا هر مشکلی در مسیر ساخت محصولات پیش میاد رو حل کنه. از ویژگی‌های خاص امیر اینه که به شدت مهربونه که همین تبدیلش می‌کنه به یکی از بهترین رفیق‌های ممکن!

مهلا مهایی

طراح ارشد در طراحان سفید

یک هنرمند درجه یک، مهربون و با استعداد. متخصص طراحی دیجیتال. کیفیت و خلاقیت در کار مهلا، پروژه‌ها رو چند کلاس بالاتر می‌بره! کاراکترهایی که طراحی می‌کنه، روح دارن و از نگاه کردن بهشون سیر نمی شیم!

سیما شجاعی

طراح تجربه در طراحان سفید

خوش‌فکر، پرهیجان، خوش‌سلیقه و پر از ایده‌های جدید و نوآوری! متخصص طراحی محصول، تجربه کاربری و رابط کاربری. وقتی که در طراحی محصول، مدل درآمدی، مدیریت پروژه، مدیریت منابع انسانی، مدیریت اجرایی، ایده‌پردازی و خلاصه همه کارهای شرکت کم میاریم، سیما اونجاست و داره کمک می‌کنه و راهکارهای عملی میده! توی کارش جدیه و کیفیت کارش بچه‌های تیم رو ذوق‌زده می‌کنه!

یونس ابراهیمی

توسعه دهنده و مدلساز

توضیحات به زودی ...