گیم دوجو

به بزرگترین آکادمی بازی‌سازی در ایران خوش آمدید 🎯

در گیم‌دوجو شما به صورت پروژه محور و کاملا عملی، بازی‌سازی را یاد می‌گیرید و به یک متخصص تبدیل می‌شوید.

ثبت‌نام در گیم‌دوجو

یا مشاهده لیست دوره‌ها

حمایت و معرفی به بازارکار

بعد از اتمام آموزش، به شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران بازی‌ساز معرفی خواهی شد.

ارتباط با استاد و پشتیبانی

هر بتمن، یک رابین در کنار خودش نیاز دارد!
در مسیر آموزش در کنارت هستیم.

داشبورد آموزشی پیشرفته

دوره‌های آنلاین بازی‌سازی نیازمند ابزارها و محتوای باکیفیت هستند.

آموزش همراه با پروژه

به نظر ما تنها راه یاد گرفتن، انجام دادن و آزمایش است.

فقط ۵ دقیقه تا شروع آموزش بازی‌سازی فاصله دارید!   ثبت نام در گیم‌دوجو ↗
 1. ✍️ ثبت‌نام و شروع دوره

  به سادگی و در چند دقیقه ثبت‌نام کنید. سپس دوره‌ی مورد علاقه‌ را انتخاب کرده و مسیر آموزشی را دنبال کنید.

 2. 😍 آموزش تخصصی طبق علاقه‌ی شما

  شما می‌توانید یکی از تخصص‌های برنامه‌نویسی، هنر دیجیتال، طراحی بازی یا مدیریت محصول را انتخاب کنید. البته توصیه‌ی ما آشنایی با همه‌ی تخصص‌های اصلی است.

 3. 🎮 اتمام آموزش و دریافت مدرک قابل ترجمه

  بعد از اتمام آموزش و ارسال تمرین‌ها، می‌توانید برای دریافت مدرک اقدام کنید. سرعت پیشرفت شما در آموزش، در اختیار خودتان است ولی پیشنهاد می‌کنیم هر تخصص را حداکثر سه ماهه تمام کنید.

دوره جامع بازی سازی

بهترین و کامل‌ترین دوره آموزش بازی‌سازی در کشور، شامل طراحی بازی (Game Design)، هنر در بازی، توسعه دهنده بازی، طراحی دیجیتال مقدماتی وچند دوره دیگر است.

ثبت‌نام دوره جامع

دسترسی فوری پس از خرید

داشبورد آموزشی، امکانات کامل، تمرین‌ها و ارتباط با اساتید را دارد. پشتیبان‌ها شما را همراهی خواهند کرد تا بازی خود را ایده‌پردازی کنید، بسازید و منتشر کنید.

ثبت‌نام و ورود به داشبورد

بورسیه آموزشی گیم‌دوجو

در طرح بورسیه گیم‌دوجو، «دوره اصول مقدماتی بازی‌سازی» به صورت رایگان به شما ارایه می‌شود. شما می‌توانید برای دریافت حمایت‌های آموزشی در بورسیه ثبت‌نام کنید.

ثبت‌نام و دریافت هدیه جشنواره
 • “مبینا در سال ۱۳۹۹ وارد گیم‌دوجو شد و با آموزش و طی کردن کارآموزی، مسیر رشد و رسیدن به تخصص طراحی هنری دیجیتال رو پشت سر گذاشت. مبینا الان وارد رشته‌‌ی دانشگاهی مرتبط شده و توی چند استودیوی بازی‌سازی و پروژه‌های بازی کار و تجربه‌ی خوبی کسب کرده و یک طراح و مدلساز کار درسته.”
  مبینا تقی‌آبادی
  طراح دیجیتال، فریلنسر
 • “سارا، دانشجوی نرم‌افزار دانشگاه فردوسی مشهده و از سال ۱۴۰۱ با گیم‌دوجو همکاری می‌کنه. مسیر آموزشی سارا پروژه محور پیش رفت و همزمان با دوره، روی چندتا پروژه‌ی کوچک بازی هم کار کرد تا بتونه به تخصص برسه. سارا به عنوان یک توسعه‌دهنده بازی، داره روی ساخت بازی‌های آنلاین و بزرگ کار می‌کنه.”
  سارا غلامی
  توسعه دهنده بازی، استودیو لیام گیم
 • “شاهین در سال ۱۴۰۲ وارد گیم‌دوجو شد و یکی از طرفداران جدی بازی‌های رومیزیه. علاقه و استعداد شاهین در طراحی بازی باعث شده تا در کنار سایر تخصص‌ها، بتونه در یکی از پروژه‌های بین‌المللی و بزرگ شرکت مشغول به کار بشه. شاهین تلاش و پشتکار بالایی داره و مطالعه بالایی داره.”
  شاهین جدی
  طراح بازی، استودیو طراحان سفید
 • “رسول یکی از دانشجوهای پرتلاش گیم‌دوجو بود که با شرکت در دوره‌ها، کارآموزی و شرکت در مسابقات بازی سازی، تونست مهارت خوبی در بازی سازی پیدا کنه. امروز دیگه رسول به یک متخصص در طراحی بازی تبدیل شده و در یک استودیوی بازی‌سازی در تهران مشغول به کاره و روی پروژه‌های بین‌المللی کار می‌کنه...”
  رسول سجادی
  بازی‌ساز، در استودیو سورنا گیمز
 • “امین یکی از دانشجویان قدیمی گیم‌دوجوست که در سال ۱۳۹۸ وارد گیم‌دوجو شد و خیلی زود موفق شد با تلاش و پشتکاری که داشت، از یک برنامه‌نویس تازه کار، به یک متخصص بازی‌سازی تبدیل بشه. این روزها امین داره برای یک شرکت بین‌المللی به صورت ریموت کار می‌کنه.”
  امین فلاح
  توسعه دهنده بازی، ریموت
 • آفاق در سال ۱۴۰۰ وارد گیم‌دوجو شد و با پشت سرگذاشتن دوره جامع بازی‌سازی، در حوزه‌ی مورد علاقه‌ش یعنی طراحی هنری مشغول به کار شد. آفاق تلاش‌های زیادی کرده تا بتونه در پروژه‌های بازی‌سازی تجربه‌های جدید کسب کنه و یکی از نکات مثبت در موردش اینه که همیشه به دنبال یادگیری و آموزش‌های جدیده.
  آفاق محمدزاده
  طراح دیجیتال، فریلنسر
 • امیرعباس در سال ۱۴۰۰ وارد گیم‌دوجو شد و همزمان با آموزش به صورت کارآموز در استودیو طراحان سفید مشغول به کار شد. یکی از ویژگی‌های شاخص امیرعباس، انرژی و انگیزه‌ی بالاست که باعث میشه در رسیدن به اهدافش و تبدیل شدن به یک متخصص بازی‌ساز، همواره مسیر رشد رو طی کنه.
  امیرعباس عیدی
  توسعه دهنده بازی، استودیو مدریک
 • “اسما در ۱۴۰۲ وارد گیم‌دوجو شد و با ثبت‌نام در دوره جامع‌بازی سازی، به سرعت آموزش‌ها رو پشت سر گذاشت. سپس وارد کارآموزی در استودیو طراحان سفید شد و با تجربه‌های جدید برنامه‌نویسی بازی، طراحی مرحله، نقاشی دیجیتال و در نهایت تکنیکال آرت، مسیر شغل محبوبش رو شروع کرد.”
  اسما جلیلیان
  تکنیکال آرتیست، استودیو لیام گیم

حالا، نوبت شماست 😎

همه را یکجا داشته باشید!
تدریس اساتید باتجربه حوزه بازی، پروژه‌های تمرینی و آموزشی، جلسه‌های حل تمرین، ارتباط با اساتید، ویدیوهای آموزش تخصصی بازی‌سازی و... رو در داشبورد دانشجویی گیم‌دوجو خواهید داشت.

ثبت‌نام دوره جامع ترم یک
 • هنرمند بازی

  دوره هنر در بازی

  بازی یک اثر چند بعدی است که یکی از ابعاد آن هنری ست. با شناخت کافی از سبک‌ها، تئوری‌ها، مباحث فنی و قدرت واقعی هنر در بازی‌ها، می‌توانید بازی‌هایی بهتر و زیباتر بسازید. همچنین در این دوره با مهارت‌های ساخت گرافیک بازی در موتورهای بازی‌سازی، مخصوصا موتور یونیتی آشنا خواهید شد.

  مشاهده سرفصل‌ها و نمونه تدریس دوره هنر در بازی
  مشاهده سرفصل‌ها و نمونه تدریس دوره طراحی دیجیتال


  تصویر از بازی «قهرمانان سیستان»، تولید توسط استودیو طراحان سفید. در این بازی از دانش‌آموختگان گیم‌دوجو هم مشغول به کار بودند.

   

 • توسعه‌دهنده بازی

  دوره توسعه‌دهنده بازی

  در این دوره مبانی کار با موتورهای بازی سازی برنامه‌نویسی را بررسی می‌کنیم و تلاش می‌کنیم با هم یک بازی را از صفر بسازیم. اگر می‌خواهید بازی‌سازی شوید، در دوره توسعه دهنده بازی همزمان با ساخت چند پروژه بازی، به صورت عملی و تجربی با اصول برنامه نویسی و پیاده‌سازی بازی در موتور یونتی آشنا خواهید شد.


  تصویر از بازی «نگهبان»، تولید توسط استودیو طراحان سفید. در این بازی از دانش‌آموختگان گیم‌دوجو هم مشغول به کار بودند.

 • طراحی بازی

  دوره طراحی بازی

  طراحی بازی یا Game Design آن چیزی است که پروژه شما را از یک نرم‌افزار یا فیلم به یک بازی تبدیل می‌کند. منظور از طراحی در اینجا هنری نیست. تمامی قوانین، مهره‌ها، شرایط و… بازی شما که کاربر می‌تواند از طریق آنها «بازی» کند دراین حوزه قرار می‌گیرند.


  تصویر از بازی «رویال استرایک»، تولید توسط استودیو طراحان سفید. در این بازی از دانش‌آموختگان گیم‌دوجو هم مشغول به کار بودند.

رشد چشم‌گیر بازی‌های ایرانی در چند سال اخیر🚀

بازی‌های ایرانی به صورت متوسط سالیانه بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان درآمد دارند و این عدد به سرعت در حال رشد است. ما در ایران بیش از ۳۰ میلیون نفر بازیکن داریم و هر سال به تعداد مخاطبان بازی‌های ایرانی افزوده می‌شود. 📈

بازی‌سازی به یک تخصص پول‌ساز و آینده‌دار تبدیل شده که فرصت‌های شغلی و درآمدی بسیار خوبی را همراه دارد. نیاز به نیروی متخصص در این حوزه رو به افزایش است و این بازار با رشد بالای ۳۰ درصد در سال، تبدیل به یکی از پرتقاضاترین مهارت‌ها در بازار شده است. ✌️

* طبق آمار منتشر شده از بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و کافه‌بازار

💎 دوره جامع آموزش بازی‌سازی حرفه‌ای گیم‌دوجو

طی چند سال اخیر و با بیش از ۱۰۰۰ دانش آموخته‌، با اطمینان از کیفیت و مفید بودن آموزش‌ها، این دوره تقدیم مردم عزیز ایران شده است.
تمامی آموزش‌ها کاملا پروژه محور بوده و توسط اساتید با تجربه و با کیفیت Full HD تقدیم حضور شما عزیزان می‌شود.

تخفیف ویژه
خرید دوره جامع آموزش بازی‌سازی
۴

میلیون تومان / ترم یک بازیسازی
با تخفیف ویژه 🎁

خرید و شروع آموزش
 •   شامل شش دوره کامل بازی‌سازی
 •   مطالب از مقدماتی تا پیشرفته
 •   پشتیبانی با اساتید متخصص
 •   داشبورد آموزشی پیشرفته
 •   یکسال دسترسی نامحدود
 •   پشتیبانی آنلاین و تلفنی

بازی‌سازی و استخدام در استودیوها

با استفاده از مهارت‌هایی که در گیم‌دوجو یاد می‌گیرید می‌توانید وارد تیم‌های بازیساز شده یا حتی با دوستان‌تان یک تیم راه‌اندازی کنید.قدم اول برای ساخت بازی و کسب درآمد از این راه، آموزش است.

بازی‌سازی و متاورس

دنیای متاورس، آینده‌ی جهان مجازی را تغییر خواهد داد. یکی از مهارت‌های کلیدی در متاورس، تخصص‌های بازی‌سازی شامل طراحی ، برنامه‌نویسی و هنر دیجیتال است. قدم اول در حوزه‌ی متاورس آموزش است.

بازی‌سازی و VR / AR

واقعیت مجازی (VR) و واقعیت افزوده (AR) کاربردهای زیادی در سرگرمی، آموزش، پزشکی، شبیه‌سازهای نظامی، معماری و... دارند. این بازار بزرگ باعث شده که سرمایه‌گذاران و شرکت‌ها به دنبال افراد متخصص باشند.

☎️ پاسخ‌گوی سوالات شما هستیم
(تماس در ساعت اداری و روزهای کاری)

📞 مشاوره آموزشی: ۰۹۹۳۵۷۴۸۲۶۸
📞 امور ثبت‌نام: ۰۵۱۳۸۳۸۵۴۲۸
📞 دفتر تهران: ۰۲۱۹۱۰۹۶۹۶۲

مهندس صادق جِبلی

موسس گیم دوجو و گیم جابز
موسس و مدیرعامل هلدینگ دانش‌بنیان طراحان سفید

صادق بیشتر از ۱۵ سال سابقه‌ی کار در حوزه بازی و صنایع خلاق دارد، در بیشتر از یکصد پروژه مختلف بازی، انیمیشن، متاورس و... حضور داشته و استاد دانشگاه و آکادمی گیم‌دوجو در «طراحی و توسعه بازی» است.

صادق موسس و مدیرعامل هلدینگ طراحان سفید است که در شهرهای تهران، مشهد و دبی (امارات) فعالیت دارد و دارای چندین زیرمجموعه تخصصی در حوزه صنایع خلاق مثل گیم‌دوجو، لیام‌گیم، گیم‌جابز و... است.

 

? برای دریافت بورسیه آموزشی اینجا ثبت‌نام کنید

⚔️ بازی‌های ساخته شده توسط گیم‌دوجویی‌ها

در اینجا تعدادی از بازیهایی که توسط دانش آموختگان دوره‌های گیم‌دوجو و شرکت‌کننده‌های برنامه‌های کارآموزی تولید شده‌اند را مشاهده می‌کنید.

سوالات متداول

پاسخ به سوالاتی که ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد.

 • آیا امکان برگزاری دوره‌های حضوری بازی‌سازی وجود دارد؟

  بله. در حال حاضر صرفا در دفتر مشهد گیم دوجو امکان آموزش حضوری وجود دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره‌های حضوری در مشهد، لطفا با ما تماس بگیرید.

 • آیا امکان پرداخت اقساطی هزینه‌ها فراهم است؟

  بله. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد پرداخت اقساطی، لطفا با ما تماس بگیرید.

 • چه تخصص‌هایی در دوره جامع آموزش داده می‌شود؟

  تخصص‌های اصلی بازی سازی که شامل طراحی بازی (Game Design)، هنر در بازی و توسعه بازی (برنامه‌نویسی بازی) هستند را آموزش می‌بینید. این دوره‌های آموزشی به صورت ویژه و مخصوص همین بوت‌کمپ تولید شدند، از صفر آموزش‌ داده می‌شود و کیفیت بالایی دارند.

 • مدل آموزشی گیم دوجو چیست؟

  در مسیر آموزش، سرویس‌های حل تمرین به صورت منظم با متنورها می‌تواند به رفع اشکال و کسب مهارت کمک کنند. همچنین خلاصه مطالب برای هر جلسات آموزشی به صورت فلش کارت موجود است که می‌توانید برای یادآوری مطالب استفاده کنید. پنل دانشجویی هم برای شما وجود دارد که می‌توانید از طریق این پنل، به ویدیو‌های دوره‌، حل تمرین‌ها، مطالب تکمیلی و... دسترسی داشته باشید.

  همچنین ویدئوهای آموزشی، چالش‌ها، تمرین‌ها و ارزیابی هفتگی نیز در پنل گیم دوجو ویژه شما در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید به صورت مستقیم با اساتید حل تمرین ارتباط بگیرید و پاسخ سوالات و تمرین‌های خود را مشاهده کنید.

 • مخاطبین دوره‌های بازی‌سازی چه کسانی هستند؟

  در دوره‌های بازی‌سازی گیم‌دوجو هرآنچه که برای شروع و یادگیری مسیر بازی‌سازی نیاز دارید را برای شما فراهم کردیم. آموزش بازی‌سازی، مخصوص کسانی که قصد ورود به این حوزه را دارند، از مبانی شروع می‌شود. پس نگران پیش‌نیازها نباشید.

 • پیش‌نیازهای شرکت در دوره‌های بازی‌سازی چیست؟

  اگر با مبانی برنامه‌نویسی و گرافیک رایانه‌ای آشنایی ندارید، پیشنهادی می‌کنیم قبل از شروع دوره‌ها، این موارد را تحقیق کرده و آشنایی حاصل کنید. منابع آموزشی مورد نیاز برای مطالعات تکمیلی به شما تقدیم خواهد شد.

 • نحوه رفع اشکال و پرسیدن سوالات در دوره‌ها به چه صورت است؟

  در این دوره، در کنار اساتید اصلی، سه نفر استادیار همراه شما هستند. استادیارها در هر سه شاخه توسعه بازی، هنر در بازی و طراحی بازی آماده پاسخ گویی و رفع اشکال شما در پنل آموزشی گیم‌دوجو هستند و ارزیابی را انجام داده و بازخورد عملکرد شما را می‌سنجند.

 • آیا دوره‌های بازی‌سازی صرفا ویدیویی هستند؟

  خیر.در پنل آموزشی شما، فلش کارت هایی مبنی بر توضیحات هر آموزش در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد. همچنین ویدئوهای آموزشی، چالش‌ها، تمرین‌ها و ارزیابی هفتگی نیز در پنل گیم دوجو ویژه شما در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید به صورت مستقیم با اساتید حل تمرین ارتباط بگیرید و پاسخ سوالات و تمرین‌های خود را مشاهده کنید.

 • نحوه دریافت مدرک پایان دوره چیست؟

  در طول دوره تمریناتی تحت عنوان چالش در اختیار هنرجویان قرار گرفته و در پایان دوره این تمرینات ارزیابی شده و با توجه به عملکرد هنرجویان به آنها صورت آنلاین مدرک دیجیتال داده خواهد شد. اتمام دوره آموزشی لزوما به معنای دریافت مدرک گیم دوجو نمی باشد.

 • ارایه تسهیلات و فرصت‌های رشد پس از پایان دوره به چه صورت است؟

  با همکاری شتاب‌دهنده‌ها، سرمایه‌گذاران و جامعه بازی‌سازی ایران، امکان گرفتن دفتر کار و جذب سرمایه برای پروژه‌های شما هم پس از بوت‌کمپ فراهم شده است. همچنین ما به شما کمک می‌کنیم که بتوانید در شرکت‌های معتبر بازی‌سازی استخدام شوید و در صورت تمایل می‌توانیم شما را به سایر شرکت‌ها معرفی کنیم.

 • من می‌خواهم یک تیم بازی‌سازی تشکیل بدهم. چه پیشنهادی دارید؟

  اگر علاقه دارید تیم داشته باشید یا استارتاپی کار کنید، امکاناتی مثل شتابدهی، سرمایه‌گذاری، مشاوره، تبلیغات و... را نیز برای شما تسهیل‌گری می‌کنیم. می‌توان گفت انتخاب‌های شما، محدود به تلاش و خواست خودتان است و ما نیز برای رسیدن به اهداف‌تان در کنارتان هستیم.

😍 بورسیه گیم‌دوجو

در طرح بورسیه گیم‌دوجو، «دوره اصول مقدماتی بازی‌سازی» به صورت رایگان به شما ارایه می‌شود. شما می‌توانید برای دریافت حمایت‌های آموزشی در بورسیه ثبت‌نام کنید.

ثبت‌نام و دریافت هدیه جشنواره