سلام! حال و احوال؟ امیدواریم عالی باشید!

یکی از برنامه‌هایی که پای ثابت دوره های بازی سازیه، ساخت پروژه‌های تست با هدف آموزشه. در دوره بهار ۹۹ گیم دوجو هم تعداد زیادی بازی توسط دانشجویان ساخته شده که قصد داریم اونها را با شما هم به اشتراک بذاریم و دور هم از تلاش و هنر بچه‌ها کیف کنیم!

چند تا مورد مهم هست: ۱- این بازیها هنوز کامل نیستند و صرفا با هدف آموزش ساخته شدند.  ۲- حق کپی رایت بازی‌ها برای سازندگان و گیم‌دوجو محفوظه، پس لطفا کپی نکنید  ۳- در مسیر آموزش بازی سازی، خیلی وقت‌ها ایده‌هایی به ذهن بچه‌ها میاد که شاید از نظر تجاری توجیه نداشته باشه، ولی هدف ما از این کار تجاری نیست و دلمون میخواد بازی‌هایی که دوست داریم ساخته بشن رو خودمون بسازم. با نگاه عشق به بازی‌سازی نگاه کنین به این کارها، همونطور که ما نگاه می‌کنیم 🙂

اما، بازی اولی که می‌خواهیم امروز معرفی کنیم، یک بازی ترسناکه که توسط دو نفر از دانشجویان گیم دوجو،‌ بنیامین دهجوریان و سید یوسف فرحمند ساخته شده. توضیحات‌شون رو در مورد این بازی بخونید:

سلام دوستان روز خوش. این بازی رو به عنوان پروژه کلاس هنر درست کردیم. این فایل ویدیو از بازی هست خودش رو هم در ادامه فرستادم اگر دوست داشتید نصب کنید.
فقط چند تا نکته:
محیط بازی کلا نورش کم هست چون بازی باید همینطور می بوده. گرافیک بازی روی گوشی های ضعیف خیلی پایین هست اما راحت اجرا میشه و روی گوشی های قوی بالاتر هستش. احتمالا هم لودینگ ها یک مقدار زمان ببره.

امیدوارم جالب با شه واستون.
توی ساخت این بازی از هیچ asset و فایل آماده ای بجز موزیک ها و افکت های صوتی استفاده نشده و همش رو خودمون انجام دادیم.
فقط بازی رو واقعا تست نکردم ، احتمال وجود باگ و یا خیلی سخت بودنش هست.

 


شما هم دوست دارید بازی‌سازی رو یاد بگیرید؟ دوره‌های آموزش بازی سازی گیم دوجو برای شما آماده هستن!