سلام بر شما بازی سازان و علاقه‌مندان عزیز!

همونطور که در جریان هستید، دوره‌های زمستانی گیم دوجو در شهر مشهد از ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ شروع میشه و قراره در مدت چند ماه صفر تا صد بازی سازی رو بیش از ۱۰۰ نفر از علاقه‌مندان آموزش بدیم.

اما فقط کار گیم دوجو آموزش نیست! ما دنبال ایجاد چرخه آموزش -> تولید -> درآمد از طریق بازی‌سازی هستیم و برای همین تعداد زیادی شرکای تجاری و سازمانی داریم. بعضی از این شرکا امکانات پایه‌ای بهتون میدن مثل دفترکار، بعضی از آنها روی بازی‌های شما سرمایه گذاری می‌کنند و بعضی از اونها به شما در رسیدن به مسیر پیشرفت کمک می‌کنند، مثل همین پیام رسان گپ که امروز به جمع حامیان گیم دوجو پیوست!

پیام رسان گپ، با حمایت از بازی‌های برتری که با فناوری html5 ساخته میشن، به این بازی‌ها جایزه ویژه ۱۰ میلیون تومانی نشر میده. یعنی چی؟ یعنی اگه در گیم دوجو (یا حتی خارج از گیم دوجو) بازی‌ای ساختین با موتورهای html5 که خیلی باحال بود، گپ علاوه بر اینکه بهتون زیرساخت میده برای انتشار اون بازی، ۱۰ میلیون تومان هم برای بازی شما در اینترنت تبلیغات می‌کنه. در موارد مشابه، یک چنین تبلیغی تا ۵۰ هزار نفر کاربر برای بازی‌های Html5 داشته! این بعنی خیالتون از بابت جذب کاربر راحت! 🙂

برای استفاده از این تسهیلات می‌تونین داخل دوره‌های گیم دوجو با اساتید ارتباط بگیرین یا اینکه بازی‌تون رو از طریق بخش تماس با ما در سایت گیم دوجو بفرستین که بررسی کنیم. 

بازی خوب بسازین،
کیف کنین از بازی‌سازی،
که عمر کوتاهه رفقا 😉